Sevgiliye Uzun Mesajlar

Sevgiliye uzun mesajlar yazımızda sevgiliye uzun mesajlar 2018 sevgilimizi, eşimizi sevindirecek mutlu edecek romantik uzun mesajlar, sevgiliye söylenecek uzun sözleri sevgiliye uzun mesajlar adlı konumuzda yer almaktadır.

 

 

Sen gittiğin günden beri çok mutsuzum sevgilim. Sürekli olarak seni düşünüyorum. Kalbim, her daim seni özlüyor. Hep seninle birlikte olmak istiyor. Keşke diyor, gönlüm; keşke hayatımın anlamı şimdi yanımda olsaydı.

Ama artık yoksun sevgilim. Bomboş evimde, bomboş yatağımda her gün seni tekrar görebilmenin hayali ile yaşıyorum. Ama biliyorum ki bir gün bu hasret bitecek ve sen bana geri geleceksin. Sen; benim ruh eşimsin sevgilim. Nereye gidersen git, nerede olursan ol, dönüp dolaşıp bana geleceksin. Yeniden buluşacak kollarımız. Yeniden sarılacağım sana. Yeniden kokunu içime çekeceğim. Seninle uyanacağım yeni sabaha. Sonsuza kadar, hatta öbür dünyada bile seninle birlikte olacağım sevgilim. Hayatımın aşkı. Sen beni bırakmazdın da ne oldu da gittin uzaklara.

Hiç arayıp sormuyorsun da, ne yiyorum ne içiyorum bilmiyorsun. Eskiden olsa 1 saat benden haber alamasan, kafayı yer; hemen annemi arardın. Annem bile özledi seni. Çünkü beni bu dünyada en çok seven, en çok mutlu eden kişinin sen olduğunu o da gayet iyi biliyordu.

Kadınım, sen benim kadınımdın. Senden başkası yalan benim için. Ben, sadece birtek sana kadınım dedim. Başka da kimseyi kadınım olarak benimsemedim. Karakaşlarından kara gözlerinden başka bu hayatta istediğim hiçbir şey olmadı aşkım. Ben; seni yeryüzündeki her şeyden daha çok sevdim aşkım. Sen; benim çocuklarımın annesi olacaktın. Ama şimdi bir yabancı oldun!

Sen gittiğinde anladım ki, şu hayatta ölümden daha acı olan bir şey varmış. Onun adı da ayrılık ve sensizlik sevgilim. Sensiz, o kadar darmadağın ve bitkin bir haldeyim ki, beni görenler bu halime şaşırıyor. Eskiden her şeye gülen ve espri yapan ben, artık her aşk filmi izlediğimde hıçkıra kıçkıta ağlıyorum. Erkek adam ağlamaz; sözüne inat ağlıyorum ve her hıçkırışımda gittiğin an aklıma geliyor.

Sevgiliye Uzun Sözler

 

Sen, sensiz ölürüm ben; diyen sen. Sevgilim. Sen; bu aşka nasıl kıydın da bıraktın beni. Hani benim kokum olmadan asla yaşayamazdın. Hani bensiz bir dakika bile duramazdın. Bir dakika bensiz durduğunda bile kokumu, tenimi, sesimi ve bana dair her şeyi özleyen şey; nasıl oldu da beni unuttun sevgilim. Ben; seni bir an olsun bile aklımdan çıkarmazken. Çok yazık ettin bu sevdaya. Ama unutma; benim ahım kalmaz senin yanına. Bir gün biri gelir çıkar ve seni unutur. Tıpkı senin beni unuttuğun gibi. O da seni unutur. O zaman beni anlarsın belki. Tanrı’dan tek dileğim, senin bir gün beni anlaman sevgilim. Ve seni en kısa sürede unutmak. Bu hayattan baka bir beklentim yok. Aşık olmaktan bile korkuyorum başkasına. Çünkü güvenmiyorum artık kimseye. Ya o da beni bırakıp, giderse diye? Dön sevgilim; geri dön!

Nasıl unuttun sen beni öyle? Öylece nasıl çekip gittin? Hadi sensizliğin acısını ben yaşarım doğacak çocuğumuza nasıl kıydın be gülüm? Ben; seni ve doğmamış bebeğimi her gün özlüyorum.

Sizin yokluğunuzda kendimi alkole verdim ben. Tam bir alkolik oldum. İnan meyhanelerden bir gün bile çıkmıyorum. Meyhanelerdeki barmenler benim yoldaşım oldu artık. Beni görenler; sana ne oldu diyor? Diyorum ki ruh eşimi, ruhumu, gülen yüzümü ve hayatımın anlamını kaybettim.

Unut diyorlar; ama ben seni unutmaya kıyamıyorum sevgilim. Yoksa çoktan basıp gideceğim ama evimizi bile terk edemiyorum ben. Belki bir gün gelirsin de beni bulamazsın diye, evimizden gitmiyorum. Bu evin her köşesi senin anıların, gülüşlerimiz, pişmanlıklarımız ve aşkımız ile dolu çünkü! Ben, kendimi bıraktım da sevgilim. Seni bırakamadım ve ölene dek de bırakmayacağım!

Sen hayatıma girdiğin günden beri sevgilim, artık hayata daha pozitif bakıyorum. Yavaş yavaş, insanlara karşı duyduğum güveni geri kazanmaya başlıyorum. Eskiden hiç sabah kahvaltısı yapmaz; geceleri uyumaz, gündüzleri uyur, insanlardan kaçardım. İnsanların, şeytan kadar kötü, işe yaramaz ve bencil varlıklar olduğunu düşünür de dururdum. Artık, insanlara güveniyorum sevgilim. Senin gibi iyi kalpli, merhametli ve sevgi dolu bir insan varsa başka insanlar da vardır diye düşünüyorum artık.

 

sevgiliye uzun sözler

 

Sevgiliye Uzun Romantik Mesajlar

Sen benim, yeniden doğuşum, hayata yeniden tutunuşumsun sevgilim. Senle birlikte hayat daha da güzel, daha da anlamlı bir boyuta kavuştu. Kedileri, köpekleri herkesten çok seven benim artık en az onlar kadar sevdiğim bir kişi daha var. O da sensin sevgilim. Sen, bir melek gibisin aşkım. Sen, benim koruyucu meleğim, yaşama sebebim, bu hayatı yeniden seviş nedenim oldun.

Sen yokken ben intiharı düşünüyordum biliyor musun? Ama bir türlü cesaret edemedim sevgilim. Şimdi iyi ki diyorum, iyi ki de kıymamışım canıma. İyi ki senin hayatıma gireceğin günü beklemişim.

 İyi ki seni tanıdım sevgilim. Artık, geleceğe daha umutla bakıyorum. Biliyorum ki seninle mutlu mesut, kimsenin müdahale edemeyeceği, kimsenin aramıza giremeyeceği bir hayatımız olacak.

Sen beni hiç ama hiç bırakmayacaksın sevgilim. Çok iyi biliyorum bunu. Ama korkuyorum yine de. Neden korkuyorum biliyor musun?

Ölümün aramıza girmesinden ve seni benden almasından korkuyorum. Çünkü şöyle bir söz var, benim de inandığım. Allah, sevdiklerini yanına daha çabuk alırmış.

İnşallah seni yanına almaz, seni bana bağışlar. Ama sen ölürsen, sevgilim. Ben de kısa bir süre sonra ölürüm ve senin yanına gelirim. Bu dünyada olmasa da cennette kavuşmuş oluruz.

Senden hiç ama hiç ayrılmak istemiyorum sevgilim. Hep, senin nefesini duymak, sıcaklığını hissetmek, her daim senin ellerini tutmak, şu hayatta bir kez bile sensiz olmamak istiyorum.

 O kadar çok seviyorum ki seni, SENİNLE olmayan bir hayatı asla ve asla düşünemiyorum. Düşünmek bile istemiyorum sevgilim.

Peki, diyorum, bir gün beni sevmekten vazgeçerse ve bana beni artık sevmediğini söylerse ne olur?

Ne yaparım o zaman ben diyorum, kendi kendime. Sakın ola, sana güvenmediğimi düşünme sevgilim.

Ben, sana sonuna kadar güveniyorum da işte kendime güvenmiyorum. Ya bir gün yeniden kötü bir insan olursam, ya seni kırmayı başarırsam. Ya seni kendimden uzaklaştırırsam ve sen beni sevmekten vazgeçersen diye korkuyorum.

Yani aşkım, yani hayatımın aşkı ben sana güvenmemezlik yapmıyorum. Asla da yapmam. Benim güvenmediğim kişi, sadece kendimim. Ama bu aralar, kendime de güvenmeye başladım.

Çok değiştim senin sayende sevgilim. Eskiden geceleri yaşayan ben, artık geceleri erkenden uyuyor, sabahları erken kalkıyorum. Bilirsin sen de fazla tembelim ama bu aralar hiç ama hiç tembel değilim.

Artık, çalışıyorum, evde temizlik yapıyorum, yemek pişiriyorum. Hatta arada sırada pazara bile gidiyorum. İnsanlara selam veriyorum.

İnsanlardan kaçmıyorum artık, insanlar da benden kaçmıyorlar.

Annem bile fark etti bendeki değişikliği. Sana diyor, sana güzel kızım ne oldu sana?

Ona diyemedim aşık olduğumu. Şimdilik seni sır gibi saklıyorum herkesten. Kimseye itiraf edemiyorum aşık olduğumu. Utanıyorum, herkesten sevgilim.

Neden utandığımı inan ki ben de bilmiyorum. Sanki sana olan aşkımı dillendireceğimde bize nazar değecek diye korkuyorum.

Nazar değmesin bize sevgilim. Kimse bize elleşmesin. Herkes uzak dursun bizden. Biz, senle içinde sadece senin, benim, kedilerimizin ve köpeklerimizin olduğu bir dünya kuralım.

Seni çok seviyorum sevgilim.

Gitme benden, hep benle kal

Sevgilim…

 

Sevgiliye uzun mesajlar yazımızın sonuna geldiniz. Bu tarz sözlere ulaşma için cok-guzelsozler.com/ask-sozleri/ kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir